رای مشاغل سخت و زیان آور چقدر اعتبار دارد؟

 سلام و درود! اینجانب با 26 سال سابقه کار با سه گروه شغلی که دو گروه اول آن که در شرکتهای نیکوفرد و شرکت صبا گستر سختی کار آن تایید شده و کارگاه آخری کارگاه سفال و سرامیک لوتوس با هشت سال سابقه پس از اعتراض فرم شماره 4 کارفرما تایید نشده آیا شرایط بازنشستگی با 47 سال سن را دارا می باشم یا نه؟ در ضمن مسئول مربوطه بازنشستگی بیمه گفته دو سال دیگر باید سابقه بیمه داشته باشید. البته سری اول کارگاه سفال و سرامیک صنایع دستی تایید شده بود ولی پس از اعتراض کارفرما با فرم شماره 4 تایید نشد . عنوان شغلی کارگر ساده بودم در لیست بیمه و لکن در کارگاه شغل اصلی کوره چین بودم. کوره نفتی و برقی؟! آیا تاییدیه سختی کار تاریخ انقضا دارد. مسئول بازنشستگی بیمه میگوید سال دیگر باید دوباره درخواست سختی کار برای شرکت نیکوفرد و شرکت صبا گستر بدهی اعتبارش تا دو سال است؟ 

تاییدیه سختی کار زمان انقضاء ندارد. یعنی برای یک دوره زمانی ، زمان آن ثابت است. معمولا هم در اداره کار در صورت نیاز تایید می شود.شما اگر سوابق تان همه سخت و زیان آور نباشد باید شرایط سنی 50 سال را داشته باشید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر