شکایت از آرایشگاه به علت سوختگی پوست

 سلام وقت بخیر من سرچ کردم و این صفحه رو پیدا کردم خواستم مشورت بگیرم؟ حدود ۳ هفته پیش در آرایشگاه برای من آبرسانی پوست انجام شد که از لحظات اولیه احساس سوزش شدید داشتم و پرسنل مربوطه رو مطلع کردم که ایشون گفتند طبیعیه و کار را ادامه دادند در حدی که غیر قابل تحمل بود و ایشون ادامه دادن که پوستم سوزش و التهاب و سرخی شدید پیدا کرد. ۳ روز زینک و آمپول ضد حساسیت و قرص استفاده کردم و مدام بدتر شد و به دکتر مراجعه کردم که گفتند پوستم سوخته و ۲ هفته مرتب شبانه روز پماد و داروهای مربوطه استفاده کردم و باند و گاز پانسمان کردم و هنوز سرخی و التهاب و سوزش و خارش را دارد که شکایت کردم و نامه پزشکی قانونی؟! میخواهم بدانم آیا میتوانم روال قانونی را ادامه بدهم و آیا دیه تعلق میگیرد؟ در حال حاضر بعد از گذشت ۳ هفته روی گونه هایم و پیشانی  سرخ و ملتهب و نازک است و خارش دارد؟

بله می توانید و حتما به نتیجه می رسید . البته هم باید سریع باشد و هم باید مدارکی ارائه کنید که این اتفاق در آن آرایشگاه اتفاق افتاده است. مدارک درمانی و بیمارستانی را داشته باشید تا پزشکی قانونی دقیق نظر دهد. نظر پزشکی قانونی را که داشته باشید دادگاه به سادگی رای خواهد داد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر