شکایت به دیوان عدالت اداری برای دریافت مستمری

 سلام اینجانب با ۲۰ سال سابقه در نیروی هوایی با درجه ستوان ۲ اخراج با مستمری سه پنجم شدم. الان دو ساله حقوقم رو کامل قطع کردند و به دیوان عدالت اداری شکایت کردم. تو این دو سال و نیم دو بار رای دادند. یک بار به نفع بنده رای داد که بردم ارتش ولی متاسفانه اجرا نکردند و دیوان عدالت دوباره رای داد. چند روز پیش رای داد و این بار به ضرر من و همان سه پنجم رو تایید کرد و تا بیست روز نوشتند که می توانم اعتراض بزنم. نمیدانم چکار کنم واقعا وضعیت مالی خوبی ندارم. من مجرد هستم. نزدیک ۱۱ سال مهریه خانمم که متارکه کرده از حقوقم کم می شد. تازه یک ماه بود که مهریه تمام شد و نفس راحتی میکشیدم  که کمیسیونی شدم و اخراج شدم. لطفاً راهنمایی کنید؟ بیمه ماهی چقدره که ادامه بدهم؟

احتمالا الان دیگر زمان اعتراض شما تمام شده است. البته رای ها و نوع اعتراض را باید ببینم تا ببینم چه کاری می توان کرد. در مجموع در خدمتیم.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر