دیه شکستگی جمجمه در سال 1402

 سلام! بنده ماه فروردین تصادف کردم. تاندون پام پاره شده بود با رگهای پام و عصب هایم که عمل کردم. بعد که پزشک قانونی رفتم گفتند که پام مثل اون یکی پام کارایی نداره و باید یک سال صبر کنم تا پرونده ام بسته شود. مغز سرم هم خونریزی کرده بوده است. جمجمه سرم هم شکسته بوده است و پرونده من را دادند برای ماه فروردین سال آینده! می خواستم ببینم چقدر بهم تعلق میگیره؟ خیلی ممنون ؟ این مدتی که داخل خانه بودم 1 سال که طول درمان بهم دادند اینا هم میتوانم بگیرم؟ در مورد پایم پیچ پلاک کردند و گفتند که بعد تعطیلات سال جدید برم عمل کنم ؟ پایی که عمل کردم الان نمیتوانم باهاش بدوم ورزش سنگین چیزی انجام بدم؟ خواهشا اگر امکانش هست جوابم را بدهید چون نمی دانم چکار باید بکنم؟ 

به نظر من حدود 50 درصد دیه تعلق می گیرد معادل 300 میلیون تومان. البته حدودی گفتم چون شکستگی جمجمه حالات مختلفی دارد. خونریزی هم شدت های مختلفی دارد. بابت طول درمان دیه داده نمی شود. باید از مقصر حادثه جداگانه شکایت کنید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر