درخواست ازکارافتادگی به علت بیماری ام اس

 سلام جناب وقتتون بخیر! من وبلاگتون رو تو اینترنت دیدم که شما کارشناس بیمه تامین اجتماعی هستید و من هم شامل این قانون جدید از کار افتادگی میشم. خواستم ببینم شما چقدر از من میگیری که وکالت منو قبول کنید. چون من بیماری ام اس هم و خونه نشینم یعنی الان چند سالیه با واکر به زور راه میرم و توانایی کاغذ بازی ها و راه پله های بیمه رو ندارم. الان نزدیک دوازده سال سابقه بیمه دارم ۵ سال اول اجباری بود یه موسسه اتومبیل کرایه کار میکردم خودمون  پول بیمه رو ماه به ماه می دادیم اما اجباری واسمون رد میشد و اون موقع ما هم راضی بودیم و کار میکردیم تا بعدش این آژانس  بسته شد. بیمه ما  هم چند ماهی قطع شد. اینم بگم که بعد اینکه اونجا رو بستند با چند نفر از همکارا شکایت واسه بیمه بیکاری کردیم ولی به هیچ جا نرسید و گفتند که اگه ماشین برای صاحب آژانس باشه و شما روی ماشین اون کار کنین اونجوری شامل ایام بیکاری میشه در صورتی که 30 درصد و میگرفت و ما هم دیگه قیدشو زدیم. البته معلوم بود زد و بند کرده بود ماهم اصلاً قانون بلد نبودیم و من می خواستم برم ادامه بیمه رو از بیمه رانندگان بریزم که ما را فرستادند کمیسیون و خودشون معلولیت شدید بالای ۶۶ درصد زدن چون یه سال قبل ازشروع بیماری سابقه بیمه نداشتم مستمری شامل حال من نشد و از اون به بعد اختیاری ریختم ولی الان دیگه فکر کنم بهتر باشه که مستمری بگیر بشم؟ 

باید رای 66 درصدتان را ببینم که چه کدهایی زده اند و مربوط به کدام بیماری ها بوده است و اکنون چه بیماری هایی دارید. ما می توانیم وکالت تان را قبول کنیم و تخصص این کار را داریم . هزینه مان هم 25 میلیون تومان می شود.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر