مدت زمان اعلام بیمه بیکاری به شعبه بیمه تامین اجتماعی

 سلام! خانمی معلم پایه ابتدایی است و شش سال سابقه بیمه داره . در اسفند ۱۳۹۹ به علت ضرب و جرح ، بینایی چشم چپش کامل از دست رفته است. علیرغم مشکل مذکور اون سال و سال تحصیلی بعدی رو هم که تدریس مجازی بوده مشغول به تدریس بوده است. ولی کار زیاد با گوشی و موبایل و افسردگی روحی و ضعیف شدن چشم راست (نمره ۵ ) باعث شده که امسال از آموزش پرورش درخواست یک سال مرخصی کنه که با توجه به مدارک و شرایط موافقت شده و از ابتدای مهر دیگه تدریس نمیکنه ؟!  ماه آذر یعنی 2-3 ماه بعد از بیکاری برای بیمه بیکاری اقدام کرده و اذعان کرده که به دلیل مشکلات روحی و جسمی و ... دیر اقدام کرده است. ازش مدارکی برای اثبات نخواستند و گفتند خبر می‌دهیم. بیمه بهش تعلق میگیره ؟

اگر منظورتان بیمه بیکاری است یک ماه از زمان بیکار شدن وقت دارید اطلاع دهید. معمولا اگر تاخیر داشته باشید تایید نمی شود مگر اینکه تاییدیه استراحت پزشکی از تامین اجتماعی داشته باشید که نمی توانستید به اداره کار اطلاع دهید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر