حقوق غیر متعارف در تامین اجتماعی یعنی چه ؟

 سلام! حقوق من از سال 1399 افزایش داشته ولیکن سازمان تامین اجتماعی طی بازرسی حقوق من را غیر متعارف اعلام کرده و در سال 1400 در کارگاهی که بودم حقوق من را کاهش داده است. من از آن کارگاه بیرون رفتم و در شهر و کارگاه شرکت دیگری مشغول شدم و در حال حاضر آنجا مشغول هستم. ضمناً بیش از سی سال سابقه کار دارم. برای اینکه در بازنشستگی با مشکل مواجه نشوم شما چه خدماتی میتوانید به من بدهید؟ کلیه مستندات و مدارک هم جمع آوری کرده ام.ضمنا حقوق من در لیست اسفند کارگاه 11 میلیون بوده اما بیمه حقوق من را در همان کارگاه در اقدامی غیر عرف کمتر از سال 99 به مبلغ 8 میلیون در سال 1400 مغایر افزایش های قانون افزایش حقوق محاسبه و در سامانه درج کرده اند؟

چه کاری از ما می خواهید. البته لیست حق بیمه 5 سال آخرتان را داشته باشم می توان بهتر بگویم متعارف است یا غیر متعارف. البته دیگر چنین بحث هایی وجود ندارد و می توان با شکایت به دیوان به نتیجه رسید. ولی شما هم نباید یک دفعه خیلی بالا ببرید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر