شکایت برای دیه لیزر ناحیه بیکینی

 من به یک مرکز لیزر مراجعه کردم. به دلیل خاموش شدن سیستم کولینگ حین کار باعث سوختگی پوست من در ناحیه بیکینی شدند به طوری که دو تا تاول و یک لک قهوه ای هم ایجاد شده است و به منظور جبران پولی از من دریافت نکردند بابت اون جلسه و من مدرکی دال بر اینکه به اونجا مراجعه کردن ندارم. پرونده ای دست خودشون هست که من دسترسی ندارم بهش! میخواستم ببینم با توجه به شرایط اقدام به شکایت کنم به جایی میرسد؟ و اینکه حداقل دیه ای که محاسبه میشه چقدر است؟

بله . می توانید سریع از طریق کلانتری شکایت کنید. با گزارش تحقیق کلانتری و ارسال به دادسرا و ارائه نظریه پزشکی قانونی می توان به جایی رسید. 4 تا 5 درصد دیه دارد معادل حدود 30 میلیون تومان

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر