به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

درخواست مستمری ازکارافتادگی

 من پارسال برج ۱۱ زمانی که ۴ماه بود بیمه ای برام پرداخت نمی شد. بر اثر برق گرفتگی دست راستم دچار سوختگی و فلج  شد. پیگیری کردیم گفتند به شما ازکارافتادگی تعلق میگیرد. شرکت کردم جوابشم ازکارافتادگی کلی است. ولی برای برقراری مستمری توسایت اقدام میکنیم به مرحله ثبت سابقه که میرسه میزنه سابقه ای یافت نشد. خواستم بدانم من با ۵ سال ۱۰ ماه بیمه آمد. به گرفتن حداقل حقوق باشم یا نه ؟ آیا رای کمیسیون کافی است؟ یا مراحل دیگه ای هم داره؟ به خدا اصلا خیلی اوضاع خرابه! نمی توانم سر کار برم یعنی هر جا میرم می گویند  نمی خواهیم.  با یک دست کاری نمی توانی کار بکنی؟  کلا از همه چیز افتادم خواب ندارم. شبها نمی توانم از ناراحتی بخوابم. کلا شبها فقط گریه میکنم. اگرامکانش هست راهنمایی کنید؟ 

شما نباید برای ثبت مستمری درخواست کنید و خود همکاران بیمه ای باید این کار را انجام دهند. بستگی دارد سابقه بیمه تان چگونه باشد و تاریخ ابتلاء بیماری منجر به ازکارافتادگی تان چگونه ثبت شده باشد. باید هم سابقه و هم رای تان را ببینم تا بتوانم نظر دهم.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401