درخواست مستمری ازکارافتادگی

 من پارسال برج ۱۱ زمانی که ۴ماه بود بیمه ای برام پرداخت نمی شد. بر اثر برق گرفتگی دست راستم دچار سوختگی و فلج  شد. پیگیری کردیم گفتند به شما ازکارافتادگی تعلق میگیرد. شرکت کردم جوابشم ازکارافتادگی کلی است. ولی برای برقراری مستمری توسایت اقدام میکنیم به مرحله ثبت سابقه که میرسه میزنه سابقه ای یافت نشد. خواستم بدانم من با ۵ سال ۱۰ ماه بیمه آمد. به گرفتن حداقل حقوق باشم یا نه ؟ آیا رای کمیسیون کافی است؟ یا مراحل دیگه ای هم داره؟ به خدا اصلا خیلی اوضاع خرابه! نمی توانم سر کار برم یعنی هر جا میرم می گویند  نمی خواهیم.  با یک دست کاری نمی توانی کار بکنی؟  کلا از همه چیز افتادم خواب ندارم. شبها نمی توانم از ناراحتی بخوابم. کلا شبها فقط گریه میکنم. اگرامکانش هست راهنمایی کنید؟ 

شما نباید برای ثبت مستمری درخواست کنید و خود همکاران بیمه ای باید این کار را انجام دهند. بستگی دارد سابقه بیمه تان چگونه باشد و تاریخ ابتلاء بیماری منجر به ازکارافتادگی تان چگونه ثبت شده باشد. باید هم سابقه و هم رای تان را ببینم تا بتوانم نظر دهم.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر