درخواست انتقال سابقه از نیروهای مسلح به تامین اجتماعی

 سلام! به علت‌‌ تست‌ مثبت‌‌ مصرف تریاک ‌یک بار‌؟! الانم‌ آشنایی داشتم‌ گفتند پرونده‌ات‌ را‌ بیار‌ بررسی‌ کنیم‌ کمکت‌ کنیم‌. ۸۴۰ روز‌ بیمه‌ تامین‌ اجتماعی قبل‌‌‌ از‌ ورود‌ به‌ نظام‌ داشتم‌. الان‌ هم‌ تا بحال‌ ۵ سال‌ پرداخته‌ام‌ و‌ ادامه‌ دارد‌. تامین‌ اجتماعی .سنم‌ متولد‌ ۱۳۵۵ تقریبا‌ ۴۶‌ سال  تمام دارم‌. شرایط‌ خویش‌فرما‌ چه‌ میباشد؟ خواهشمندم‌ اگر‌ روزنه‌ امیدی‌ می باشد کمکم‌ کن‌. حق‌الزحمه‌ جنابعالی را‌ به‌ روی‌ چشم‌ می‌پردازم‌. اگر‌ شماره‌ تلفنی هم دارید‌ برایم‌ بفرست‌ تماس بگیرم‌. من‌ به‌ ناحق‌ روی‌ لج‌ بازی‌ یک‌ جوان‌ کم‌ سن‌ و سال‌‌ گفت اخراجت‌ میکنم‌ اخراج‌ کرد‌. پرونده‌ام  بد‌ نوشته‌ بود‌ که‌ تست‌ نداد و … ؟

به نظر من دو راه برای شما بهترین کار است . راه اول درخواست بازگشت به کار است که باید از طریق دیوان عدالت اداری شکایت کنید. راه دوم که ساده تر است این است که سابقه بیمه تان را با پرداخت مابه التفاوت به تامین اجتماعی انتقال دهید. یعنی کل 15 سال و 5 ماه را انتقال دهید. ما هم می تواینم کارهای پرونده تان را انجام دهید و در پایان هزینه مان را می گیریم. البته قبل از آن قرارداد می بندیم.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر