مبلغ حق بیمه با رای اداره کار چگونه محاسبه می شود؟

 سلام!  بنده به تازگی از اداره کار کارفرمای خود را محکوم به پرداخت ۲۷ ماه حق بیمه کرده ام  ولی مربوط به سالهای ۱۳۷۹ و ۱۳۸۱ می باشد و یک نکته اینکه هم در اون حکم عنوان شغل قالیباف می باشد  و هم اکنون بیمه پرداز  تامین اجتماعی از نوع قالیبافی میباشد ولی کارگاه قدیمی و کارفرما دیگر نیست.  منظور زنده است ولی ورشکست شده و مفلس شده است. سوال اینه که اگر خودمان بخواهیم اون ۲۷ ماه که عرض کردم را بپردازیم چگونه حساب میشود ؟ و یک سوال اگر بخواهیم حضوری از شما راهنمایی و مشاوره بگیریم  دفترتان کجاست ؟

دوبرابر تا سه برابر حداقل بیمه به نرخ روز برای هر ماه محاسبه می شود. به نظرم حدود دو نیم میلیون تومان در ماه در می آید. بنده الان به عنوان وکیل در یکی از ارگان های دولتی فعالیت می کنم و دفتر خاصی ندارم. البته به صورت متفرقه کارهای وکالت را هم می کنم.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر