محاسبه حقوق بازنشستگی دو کارگاهی

 با سلام! خیلی ممنونم از لطفتون و توضیحات ارزنده شما!  خدا ازتون راضی باشه! یعنی اگر مثلا کسی قبلا در محیط آموزشی مثل دانشگاه پست رایانه و پست آموزش داشته باشد، محیط کار دوم یک شرکت خصوصی مثل تولید کپسول گاز مسئول فنی باشد. آیا قبول می کنند، مثلا حقوق از ۸ تومان بشود ۱۴ میلیون؟ شما خدمات مشاوره بیمه ارائه می فرمایید؟ در این صورت لطفا شماره تماس لطف بفرمایید، ممنون میشم. ضمنا عجله هم دارم، می‌بخشید؟

معمولا در چنین مواقعی احتمال ضرر کردن زیاد است . پرونده در این زمینه زیاد داشته ام . هیچ وقت این دو حقوق با هم جمع نمی شوند. بلکه ممکن است محیط کار دوم، محیط کار اصلی محسوب شود و حقوق براساس آن حساب شود و بابت محیط کار اول مبلغ ناچیزی به |آن اضافه شود.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر