حقوق ازکارافتادگی جزئی و کلی چقدر است؟

 سلام ! خواهش میکنم به صورت حرفه ای و دوستانه این بارم راهنمایی بفرمایید تا بتوانم به بهترین نتیجه برسم. عرض کنم بنده اگر با همان از کار افتادگی جزیی به سر کار برگردم با وجود گرفتن مدرک کارشناسی توی این مدت قادر به گرفتن یک پوزیشن نسبتا معمولی و حقوق حدود 15 میلیون احتمالا مشغول میشوم ولی با گرفتن از کار افتادگی کلی احتمال پذیرش شرکت بسیار پایین و در صورت استخدام به دید نیروی از کار افتاده و پرداخت نکردن حقوق کافی روبرو خواهم شد. نظر کارشناسی شما خواهشا و در صورت امکان شماره کارت ارسال کنید تا مبلغی جهت پاس از راهنماییتون واریز کنم و گزینه 5 سال بعد که باز میتوان درخواست داد چطوره تو این موقعیت من ؟

به نظر من اگر می توانید با همان ازکارافتادگی جزیی به کار برگردید . حقوق از کارافتادگی کلی امسال نهایتا برایتان 5 میلیون و 500 هزار تومان در می آید. اگر با ازکارافتاده کلی همان شغل را به شما بدهند که ازکارافتاده کلی بودن بهتر است وگرنه با جزیی بهتر است. ضمنا اگر ازکارافتاده کلی باشید و تامین اجتماعی بفهمد سر کارید حقوق تان را قطع می کند و برای تعیین تکلیف دوباره به کمیسیون پزشکی ارجاع می دهد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر