شکایت به دیوان عدالت اداری برای بیمه بیکاری

 سلام ! ببخشید من بعد از هشت ماه دوندگی بالاخره حکم قطعی اداره کار گرفتم . با اینکه وفق ماده 148 قانون بیمه اجتماعی به خاطر دو ماه خلاء بیمه از حکم قطعی اداره کار عدم تمکین کرد. آیا اگر به دیوان شکایت کنم جهت گرفتن بیمه بیکاری نتیجه میگیرم ؟ ممنون می شوم اگر راهنمایی بفرمایید؟ ضمنا فروشگاه به علت پروانه کسب دو ماه قبل تعطیل شده بود و من راننده و مسئول انبار بودم . آنجا فعال بود تا تحویل سفارشات بعد از دو ماه با من تسویه حساب کردند و اخراج شدم . تامین اجتماعی بخاطر همین موضوع از حکم اداره کار عدم تمکین میکند؟

احتمالا تامین اجتماعی صحت اشتغال شما را به علت تعطیلی تایید نکرده است. البته قانونا این حق را ندارد. تنها راه شما شکایت به دیوان عدالت اداری است.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر