درخواست ازکارافتادگی به علت آسیب به مهره های کمر

 سلام ! وقت بخیر ! سوالی دارم و اگر امکانش باشد درخواست پذیرفتن وکالتم رو به شما دارم. سوال: در شرکتی چهار سال سابقه کار دارم و در زمان شروع کار به معاینات پزشکی (طب کار) برای بیمه شدن و شروع کار فرستاده شدم و هیچ گونه مشکلی دال بر آسیب ستون فقرات یا دیسک حتی کمر درد یا درد عضلانی یا گرفتگی نداشتم وگزارش سلامت از طبکار برای شرکت بردم و بعد از حدود چهار سال کار سنگین در حالات نامناسب و غیر استاندارد بیرون زدگی پارگی و جراحی دیسک شدم . با توجه به جراحی و تخلیه قسمتی از یکی از دیسک های آسیب دیده و سه مهره آسیب دیده دیگه که نیاز به جراحی و تخلیه قسمتهایی دارد. آیا میتوانم از شرکت درخواست غرامت کنم و برای از کار افتادگی نیز اقدام کنم. لازم بذکر است که در حال حاضر بعلت قطع بندهایی از انگشتانم از کار افتاده جزئی هستم و اگر بتوانم سی و یک درصد هم از کار افتادگی بابت کمرم بگیرم  شامل از کار افتادگی کلی میشم و بازنشستگی و حقوق  شامل حالم میشه. حالا بنده 1 بابت غرامت و  2 بابت از کار افتادگی قصد شکایت از کارفرما /شرکت  را دارم. و در مورد شرایط پذیرش وکالت و نحوه پرداخت نیاز به مکالمه دارم لطفاً شماره تماس بدید یا لطفاً تماس بگیرید. با تشکر؟ 

در مورد ازکارافتادگی که نیاز به شکایت از کارفرما ندارید و باید درخواست تان را به تامین اجتماعی بدهید. ضمنا شما شماره تماس تان را ذکر کنید. باید درصد قبلی را که گرفته اید بگویید تا بگویم چقدر می خواهم چون جمع درصدهای کمیسیون اینگونه که شما فکر میکنید نیست. بابت غرامت باید تقصیر کارفرما محرز شود.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر