حق بیمه تامین اجتماعی زنان خانه دار در سال 1402

 سلام ! خانم ۳۸ ساله هستم . با شغل آزاد (خیاطی در خانه) اندک درآمدی دارم .  قصد دارم از درآمد فعلی خودم مبلغی را به عنوان بیمه واریز کنم تا در آینده خودم حقوقی داشته باشم آیا برای من امکان پذیر است؟ با توجه به راهنمایی های دوستان میتوانم از بیمه زنان خانه دار و یا بیمه مشاغل خانگی استفاده کنم؟ لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر؟ اگر امکان دارد ماهیانه چقدر باید پرداخت کنم؟ تا چند سال اقساط بیمه را باید پرداخت کنم ؟ و سوال آخر چه میزان حقوق میتوانم دریافت کنم؟

بله، برای شما امکان پذیر است. اگر بیمه مشاغل خانگی استفاده کنید هزینه خیلی کمتری دارد ول بیمه زنان خانه دار هم بد نیست. قرارداد 12 درصد ببندید. مبلغ پرداختی بستگی به نوع بیمه انتخابی تان دارد. تا 55 سالگی باید حق بیمه پرداخت کنید و حداقل 20 سال سابقه هم داشته باشید.حدود 6 میلیون تومان به نرخ امسال

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر