بازنشستگی براساس ماده 103 قانون خدمات کشوری

 سلام!  من آبادان زندگی میکنم . کارمند بهزیستی و ۱۲ سال سابقه شرکتی در خود اداره با پیمانکار داشتم و ۱۸ سال قرارداد معین شدم . رفتم برای بازنشستگی قبول نکردند. میگویند باید حکم جدید ۳۰ در آن درج شود و طبق ماده ۱۰۳ قانون خدمات کشوری نمی توانید بازنشسته شوید . من ۳۰ سال بیمه پردازی دارم و همه آن تامین اجتماعی است. من را راهنمایی کنید ؟ چند روز پیش همکارم تهران بودند میگویند قرار است بهزیستی کشور با سازمان تامین اجتماعی برای بازنشستگی  و احتساب سوابق شرکتی تفاهم نامه منعقد کنند. چنین چیزی امکان دارد یا اینکه قانون جدید خواهد آمد ؟ با تشکر از زحمات شما مرا ببخش مزاحمت شدم ؟

من صحبتی در مورد چنین تفاهم نامه ای نشنیدم. بعید است چنین تفاهم نامه ای باشد و اگر باشد باید برای تمام کارمندان دولت که بمه تامین اجتماعی هستند باشد. یعنی تمامی کسانی که ماده 103 قانون خدمات کشوری مربوط به آنها می شود.البته ماده 103 به صورت زیر است. شما کدام شرایط را ندارید . چون شما جزء معلولان می باشید که تا 5 سال کمتر هم می توانید سابقه داشته باشید. : 

"ماده 103- دستگاه اجرايي با داشتن يكي از شرايط زير مي‌تواند كارمند خود را بازنشسته نمايد:

الف) حداقل سي‌سال سابقه خدمت براي مشاغل غير تخصصي و سي‌و‌پنج سال براي مشاغل تخصصي با تحصيلات دانشگاهي كارشناسي ارشد و بالاتر با درخواست كارمند براي سنوات بالاتر از 30 سال.

ب) حداقل شصت سال سن و حداقل بيست و پنج سال سابقه خدمت با بيست و پنج‌روز حقوق.

تبصره 1- سابقه مذكور در بند (الف) و همچنين شرط سني مزبور در بند «ب» براي متصديان مشاغل ساخت و زيان‌آور و جانبازان و معلولان تا پنج سال كمتر مي‌باشد و شرط سني براي زنان منظور نمي‌گردد. "

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر