آیا می توان با 42 سال سن در آموزش و پرورش بازنشسته شد ؟

 من فرهنگی هستم . ۱۹ سال و ۱۱ ماه و ۱۴ روز سابقه بیمه تامین اجتماعی دارم . خانم هستم و ۴۲سال سن دارم . چطور میتوانم بازنشسته بشوم . ممنون میشوم پاسخ دهید ؟ الان آموزش و پرورش مشمول قانون کار هست یا خیر یا در موارد خاص ؟ بخشی از بیمه از حقوق ما کسر میشه و بخش بزرگتری را آموزش و پرورش پرداخت میکند. آیا وکیل بگیرم برای بازنشستگی یا نیاز نیست ؟ باید از آموزش و پرورش استعفا بدهم ؟ یا  من را اخراج کنند؟ تا بتوانم بازنشسته شوم  و اینکه اگر اخراج کنند سابقه بیمه از بین نمی‌رود؟

طبق این موردی که فرمودید مشمول قانون کار نمی شوید. چون مدرسه تان خصوصی نیست که مدیر حق بیمه را پرداخت کند و خود آموزش و پرورش دارد پرداخت می کند. باید از آموزش و پرورش استعفا دهید و در یک شرکت مشمول قانون کار حداقل به مدت 1 سال مشغول شوید تا بتوانید از این قانون استفاده کنید. البته اگر این قانون 42 سال سن و 20 سال سابقه بازنشستگی خانم های مشمول قانون کار باقی بماند.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر