اعتراض به مبلغ جریمه تامین اجتماعی بابت ماده 66

 سلام ! من سال۹۸ یه کار ساختمانی به کارگر دادم پیمانکاری که در حین کار از ارتفاع سقوط کرد و متاسفانه فوت شد . بعد از مراحل دادگاه ۴۰درصد مرا مقصر دانست که بیمه ۴۰درصد دیه پرداخت کرد و من خودم هم ۱۰۰میلیون به خانواده طرف پرداخت نمودم. حال با گذشت ۳ سال از آن اتفاق تامین اجتماعی ابلاغی به من داده که باید ۳۰۰میلیون بابت ماده۶۶به اداره پرداخت کنم و این مبلغ به نرخ امسال محاسبه شده در صورتی که از همان ماه اول فوت اداره به خانواده حقوق پرداخت کرده و این مبلغ در سال وقوع حدود ۷۰ میلیون بوده و طی این مدت هیچ ابلاغی به من نشده است .حال از شما درخواست یاری دارم با تشکر ؟

احتمالا دیگر فرصت اعتراض به کمیته های بدوی و تجدید نظر تعیین مطالبات سازمان نمانده است و اینگونه موارد اصلا در کمیته ها بررسی نمی شوند. تنها راهتان شکایت به دیوان عدالت اداری است بابت محاسبه مبلغ فوق به نرخ سه سال پیش. اصل جریمه طبق ماده 66 درست است.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر