شکایت بابت مستمری ازکارافتادگی

 با عرض سلام وخسته نباشید ! اینجانب سال ۱۳۹۰سکته مغزی کردم و طرف راستم از کار افتاد. منو بردند کمیسیون پزشکی و حکمم صادر شد ولی پلمپ بود. ولی از جایی که اون آقا به من گفت برای شما چی صادر کنم ازکارافتادگی یا مستمری یا بازنشستگی من چون نمی توانستم صحبت کنم به خاطر مریضی ام فقط شانه ام رو دادم بالا! حالا برایم زده مستمری ولی درصد ازکارافتادگی ام بالاست ولی فکر میکنم در حق من ظلم شده است. سابقه من بالای ده سال است و دو سال سربازی را هم زمانی که سالم بودم از بیمه تامین اجتماعی خریدم که بیاد روی سابقه ام . من سابقه بیمه ام توشعبه 3 هست.  صیاد شیرازی ! لطفا پیگیری کنید ! خاهشا ؟

مستمری با بازنشستگی هیچ فرقی ندارد. چرا به شما ظلم شده است. احتمالا مستمری ازکارافتادگی می گیرید دیگر. انتظار چه چیزی داشتید . چقدر حقوق می گیرید. اگر حداقل حقوق را می گیرید همه چیز درست است.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر