درخواست ازکارافتادگی به علت خردشدگی مهره های کمر

 سلام وقت بخیر ! عرض کنم خدمتتان بنده مسئول اداری یک کارگاه هستم . سال ۹۸ در حین بازگشت از مرخصی به کارگاه در طول مسیر با ماشین خودم از جاده  منحرف شدم و بدجور تصادف کردم که سه مهره کمرم خورد شدند و جراحی کردم که برایم پلاتین ثابت گذاشتند و یه دوره سه ماه از بیمه استفاده کردم و بعدش دوباره برگشتم سر کار ولی الان به خاطر وجود پلاتین در کمرم بدجور اذیتم . در حال حاضر هم تو همان شرکت در کارگاه دیگه ای مشغول هستم . زمان تصادف در آزادراه شمال سمت کرج بودم . الان توی شهرستان دهلران مشغولم. تا الان هم هیچ اقدامی برای از کار افتادگی نکردم و در زمان حادثه شاغل بودم . در زمان مرخصی این حادثه واسم پیش اومده و یک روز قطعی بیمه نداشتم ؟

فکر نکنم حادثه تان جزء حادثه ناشی از کار محسوب شود چون در زمان مرخصی بوده است. باید به عنوان بیماری عادی در کمیسیون پزشکی شرکت کنید و در این حالت به نظر من ازکارافتادگی کلی نمی توانید بگیرید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر