مشکلات حق بیمه کارگران مخابرات روستایی

 سلام مجدد ! بنده حدود ۱۴سال کارگزار مخابرات روستایی بودم ولی بیمه را خودم پرداخت میکردم. بعد از کارم که سال ۸۲ بوده از مخابرات شکایت کردم برای حق بیمه و مزایا . چند سالی طول کشید تا بالاخره اداره کار مخابرات را محکوم به پرداخت حق بیمه کرد که بعد از آن بنده را خواستند و ۱۴سال حق بیمه برایم رد کردند به شرطی که ۷درصد را خودم پرداخت کنم ولی هنوز خبری نشده و همچنان بین بیمه و مخابرات بلاتکلیفم . الان هم ۷۵سال سن دارم و از کار افتاده ام . راهنمایی می خواهم بزرگوار ! نمیدانم کجا بروم و چکار کنم ؟

ابتدا به سایت تامین اجتماعی وارد شوید یا بروید کارگزاری شعبه بیمه ببینید این سابقه برایتان لحاظ شده است یا نه ؟ بعدا بیایید بگویم چه کار باید انجام دهید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر