به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

مشکلات حق بیمه کارگران مخابرات روستایی

 سلام مجدد ! بنده حدود ۱۴سال کارگزار مخابرات روستایی بودم ولی بیمه را خودم پرداخت میکردم. بعد از کارم که سال ۸۲ بوده از مخابرات شکایت کردم برای حق بیمه و مزایا . چند سالی طول کشید تا بالاخره اداره کار مخابرات را محکوم به پرداخت حق بیمه کرد که بعد از آن بنده را خواستند و ۱۴سال حق بیمه برایم رد کردند به شرطی که ۷درصد را خودم پرداخت کنم ولی هنوز خبری نشده و همچنان بین بیمه و مخابرات بلاتکلیفم . الان هم ۷۵سال سن دارم و از کار افتاده ام . راهنمایی می خواهم بزرگوار ! نمیدانم کجا بروم و چکار کنم ؟

ابتدا به سایت تامین اجتماعی وارد شوید یا بروید کارگزاری شعبه بیمه ببینید این سابقه برایتان لحاظ شده است یا نه ؟ بعدا بیایید بگویم چه کار باید انجام دهید.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401