شکایت برای دریافت دیه

 سلام وقت شما بخیر ! همسرم پنج سال پیش تصادف کرد و دچار شکستگی لگن شد و پلاتین برایش گذاشتن و همان زمان دیه دریافت کرد اما دکتر در نامه ها ذکر کرده بود که بعد از چند سال دچار مشکل میشه و تازگی ها به دلیل خرد شدگی مفصل لگن تعویض مفصل برایش انجام شد . خواستم راهنمایی کنید برای مراجعه دوباره به پزشک قانونی و بازرسی دوباره پرونده قبلی باید چکار کنیم که حق و حقوقش رو بگیریم چون دیگه نمیتونه کار کنه و دکتری که عملش کرد گفت مربوط به آسیبی که در تصادف دیده دچار این مشکل شده است. من شماره ای از شما ندارم که تماس بگیرم ممنون میشم تماس بگیرید؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که باید به دادسرای قبلی مراجعه کنید و دوباره تشکیل پرونده دهید. البته معمولا موافقت نمی کنند و حتی اگر موافقت کنند و شما را به پزشکی قانونی معرفی کنند بیمه دیگر دیه را پرداخت نمی کند.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر