به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

شکایت برای دریافت دیه

 سلام وقت شما بخیر ! همسرم پنج سال پیش تصادف کرد و دچار شکستگی لگن شد و پلاتین برایش گذاشتن و همان زمان دیه دریافت کرد اما دکتر در نامه ها ذکر کرده بود که بعد از چند سال دچار مشکل میشه و تازگی ها به دلیل خرد شدگی مفصل لگن تعویض مفصل برایش انجام شد . خواستم راهنمایی کنید برای مراجعه دوباره به پزشک قانونی و بازرسی دوباره پرونده قبلی باید چکار کنیم که حق و حقوقش رو بگیریم چون دیگه نمیتونه کار کنه و دکتری که عملش کرد گفت مربوط به آسیبی که در تصادف دیده دچار این مشکل شده است. من شماره ای از شما ندارم که تماس بگیرم ممنون میشم تماس بگیرید؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که باید به دادسرای قبلی مراجعه کنید و دوباره تشکیل پرونده دهید. البته معمولا موافقت نمی کنند و حتی اگر موافقت کنند و شما را به پزشکی قانونی معرفی کنند بیمه دیگر دیه را پرداخت نمی کند.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401