درخواست ازکارافتادگی به علت قطعی پا

 ضمن عرض سلام ! بنده به علت قطع پای چپ مددجوی بهزیستی با درصد ۴۹  هستم و الان حدود۱سال است که زانوی پای راستم به علت آرتروز  شدید باعث شده حالت خمیدگی گرفته و پایم صاف نمیشه ! اصلا سر پا نمی توانم بایستم وضمنا دیسک کمر ، گرفتگی عروق قلبی و سابقه سکته قلبی هم دارم و از دکتر متخصص ارتوپد و مغز و اعصاب نامه ازکارافتادگی هم دارم . بنده ۵۴ سال سن دارم و۲۲ سال سابقه بیمه ! آیا شما می توانید قبول زحمت کنید و از‌کارافتادگی بنده را بگیرید . در ضمن بنده کرج سکونت دارم ؟ ضمنا تنگی کانال هم دارم . بنده سال ۶۶ قطع عضو شدم . آن موقع بیمه نبودم ؟

اینکه قبل از بیمه پردازی پای تان قطع شده است کار را خراب می کند. درصد قطع عضو را نمی گیرید چون در دوران بیمه پردازی نبوده است. بابت باقی موارد احتمالا 50 50 است. ما می تواینم کارتان را پیگیری کنیم .

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر