شکایت به دیوان عدالت اداری بابت سابقه تامین اجتماعی

 با سلام و احترام و خسته نباشید خدمت شما و همکاران محترمتان ؟ تعدادی از همکاران قراردادی یکی از  ادارات دولتی هستیم که قبلا به صورت شرکتی کار می کردیم و الان چند سالی است که با اداره مربوطه که هیات امنایی است قرارداد بسته ایم  و به صورت قراردادی مشغول کار هستیم . حال که زمان بازنشستگی فرا رسیده اداره بیمه تامین اجتماعی سابقه بیمه دوران شرکتی را قبول نکرده و اعلام میکند که شما همانند نیروهای رسمی و پیمانی باید بازنشسته شوید طبق قانون 103 تامین اجتماعی و این در حالی است که  بازنشستگی در این حالت کاملا به زیان کسانی است که سابقه شرکتی آنها حذف می شود و آنها ممکن است تنها با حقوق 10 سال یا کمی بیشتر یا کمتر بازنشست شوند ؟ آیا این امکان وجود دارد که افراد حقشان را بگیرند؟ ممنون میشوم اگر در پاسخ این سوال دغدغه فکری نزدیک 100 نفر را حل بفرمایید ؟

تامین اجتماعی چنین حقی ندارد. تامین اجتماعی براساس سابقه شما باید شما را بازنشسته کند. به راحتی با شکایت به دیوان عدالت اداری می توانید به نتیجه برسید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر