درخواست بررسی سختی کار در شغل جوشکاری

سلام! خسته نباشید! از سال 86 تا 89 من در شرکتی در سمت جوشکار دی اکسید کربن و جوشکار برق مشغول به کار بودم که برایم کارگر ساده رد میشد. از سال 93 تا الان در یه شرکت دیگری در سمت جوشکار آرگن مشغول به کار هستم که پنج سال کارگر انبار و دو سال فقط در لیست بیمه جوشکار برایم رد میشود ولی هزینه ای بابت سختی کار رد نمیشود. میخواستم بدانم جوشکاری آرگون جزء مشاغل سختی کار محسوب می شود؟ اگر هست چیکار کنم بتوانم از سختی کار استفاده کنم؟ ممنون؟

جوشکاری معمولا تاییدیه سخت و زیان آور می گیرد. اگر درخواست دهید احتمالا رای مثبت می گیرید. ولی تامین اجتماعی مشاغل کارگر انبار و کارگر ساده را به عنوان مشاغل سخت قبول نخواهد کرد و نهایتا باید به دیوان عدالت اداری شکایت کنید.کار طولانی خواهد شد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر