درخواست ازکارافتادگی به علت سرطان تیروئید

 سلام ! من همسرم سرطان تیروئید هستند. آخر تیرماه درگیر این بیماری شدند.  بیستم شهریور عمل کردند بیمارستان میلاد. مدارک موجود است. الان بیماری پیشروی کرده و استخوانهای دنده و سر شانه و لگن را درگیر کرده است. البته باز این موضوع برای یک ماه پیش هست. الان از غذا افتاده فقط در حد مایعات هست. خیلی ضعیف شده است. در حال حاضر هم زیر نظر پزشکی آنکولوژیست شهدای تجریش است. بیمه ای هم که پرداخت می‌کرد خویش فرما بود با 24سال وچند ماه می‌تونه از کار افتاده محسوب بشه ؟ بیماری سرطان در نوع خودش بدخیم ترین ؟ 

بله . از کار افتاده می شود.  پیگیری کنید یک نفر کارشناس حقوقی و یا وکیل مدارک را دقیق و منظم به شعبه بیمه ارسال کند. به احتمال بالا از کارافتاده کلی می شود.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر