درخواست افزایش حقوق بازنشستگی با 10 سال سابقه بیمه تامین اجتماعی

 سلام وقتتون بخیر! ببخشید  ما حقوق بازنشستگی با سابقه ۱۰ سال را دریافت میکنیم که چیزی حدود ۲ میلیون است و داماد داریم و عروس داریم. یک خانواده ۱۵ نفره ایم. با این همه تورم کمر همسرم خم شده است. ما خیلی آبرودار هستیم. من قبلا خیاطی میکردم که بعلت دیسک کمر و گردن دیگه نمی توانم کار کنم. همسرم الان ۷۵ سال دارد که با این سن در آژانس مسافر کشی میکند. توان راه رفتن هم ندارد. لطفا بگویید راهی هست که بشه برای افزایش حقوق اقدام کرد؟

راه خاصی ندارد متاسفانه . یا باید 20 سال سابقه داشته باشید و یا اینکه در زمان قبل از بازنشستگی درخواست ازکارافتادگی می دادید. تنها راهی که دارید این است که حداقل دو تا سه سال حق بیمه پرداخت کنید و بعدا مجددا درخواست ازکارافتادگی دهید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر