اعتراض به میزان افت قیمت محاسبه شده توسط شورای حل اختلاف

 با سلام وعرض ادب!  بنده برج 7 با یک ماشین 405 مدل 92 تصادف کردم و مقصر صد در صد شدم. طرف مقابل به دلیل شکستگی لگن بعد از سه ماه شکایت نموده و خواستار خسارت شده و کارشناس راهنمایی 120 میلیون تومان خسارت برآورد کرده و 20 میلیون تومان هم افت قیمت با توجه به اینکه برج 7 قیمت ماشینش 130 میلیون بوده الان من میتوانم شکایتی داشته باشم. با تشکر؟!  خسارت به قسمت جلو ماشین، گلگیر چپ و شاسی، کاپوت، شیشه، ستون و موتور، در سمت راننده؟

منظورتان شکایت بابت خسارت است احتمالا چون افت قیمت که به نظر می رسد به نرخ همان زمان است. بابت خسارت اگر زودتر شکایت می کرد مبلغ کمتری می شد. به نظر من شما بابت خسارت حتما به این رای اعتراض بزنید تا موضوع در کمیته 3 نفره بررسی شود.خسارت باید به نرخ همان زمان محاسبه شود.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر