به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

شکایت برای سابقه بیمه در سال های گذشته

 سلام ! اینجانب از فروردین ۱۳۸۲ تا مرداد ۱۳۸۳ در درمانگاه … با مدرک کاردانی علوم  آزمایشگاهی در آزمایشگاه درمانگاه مشغول بکار بودم. در این مدت پرداخت هایی ۴ تا ۶ ماهه و نامنظم بود و با چک بانک انجام می شد. در ثبت نام مدارک بیمه ای تامین اجتماعی، بازرسی و نامنویسی شدم و کد بیمه برای من ثبت شد.اما سوابق و پرداختی از زمان ثبت اطلاعات برای من از طریق کارفرما انجام نشده است. قبلا به تامین اجتماعی از طریق وب درخواست دادم که نتیجه ای نداشت. آیا امکان پیگیری دارد. عکس نامنویسی بنده در سوابق تامین اجتماعی شهرستان موجود است! با تشکر!

باید از طریق شکایت به اداره کار رای مبنی بر پرداخت حق بیمه بگیرید. احتمالا با گزارش نامنویسی و پرینت پرداختی ها می توانید رای بگیرید. بعد از اینکه رای گرفتید از اجرای احکام دستور بگیرید و سپس اجرائیه را به شعبه تامین اجتماعی ارائه دهید.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401