شکایت برای سابقه بیمه در سال های گذشته

 سلام ! اینجانب از فروردین ۱۳۸۲ تا مرداد ۱۳۸۳ در درمانگاه … با مدرک کاردانی علوم  آزمایشگاهی در آزمایشگاه درمانگاه مشغول بکار بودم. در این مدت پرداخت هایی ۴ تا ۶ ماهه و نامنظم بود و با چک بانک انجام می شد. در ثبت نام مدارک بیمه ای تامین اجتماعی، بازرسی و نامنویسی شدم و کد بیمه برای من ثبت شد.اما سوابق و پرداختی از زمان ثبت اطلاعات برای من از طریق کارفرما انجام نشده است. قبلا به تامین اجتماعی از طریق وب درخواست دادم که نتیجه ای نداشت. آیا امکان پیگیری دارد. عکس نامنویسی بنده در سوابق تامین اجتماعی شهرستان موجود است! با تشکر!

باید از طریق شکایت به اداره کار رای مبنی بر پرداخت حق بیمه بگیرید. احتمالا با گزارش نامنویسی و پرینت پرداختی ها می توانید رای بگیرید. بعد از اینکه رای گرفتید از اجرای احکام دستور بگیرید و سپس اجرائیه را به شعبه تامین اجتماعی ارائه دهید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر