درخواست انتقال سابقه از تامین اجتماعی به صندوق بازنشستگی کشوری

 با سلام! خسته نباشید! بازنشسته شده ای داریم از آموزش پرورش بازنشسته شده با ۱۹سال سابقه! ایشان قبل رفتن به آموزش پرورش ، ۹سال در شهرداری تهران مشغول بوده و سابقه بیمه ایشان در سازمان تامین اجتماعی ناحیه ۲ تهران موجود است ولی متاسفانه آن زمان کوتاهی کرده یا به خاطر جدا بودن صندوق های بازنشستگی قبول نکرده اند. خواستم ببینم در حال حاضر که ایشان فوت کرده اند ولی مادرم وظیفه بگیر است. طبق قانون جدید مجلس میتوانیم حق ۹ساله را به صندوق کشوری انتقال دهیم. یعنی قبول میکنند بعد بازنشستگی ممنون میشم راهنماییتون؟

بله می توانید ولی در مرحله اول بعید است صندوق بازنشستگی کشوری قبول کند. هزینه انتقال را نیز باید پرداخت کنید. حتما باید از طریق دیوان عدالت اداری شکایت کنید. بهتر است در این زمینه از یک کارشناس مرتبط استفاده کنید و کارتان را به وکیل بسپارید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر