هزینه تاییدیه استراحت پزشکی تامین اجتماعی چند روزه واریز می شود؟

 منظور از رای مثبت را متوجه نمی شوم. الان بابت ۴ ماه از کار افتادگی حقوق پرداخت نمی کنند. حرفشان هم این است بیمه از شهر دیگر پرداخت می شود . الان باید عمل کنند ولی بابت پرداخت هزینه ها و چند ماه استراحت، فرمودند بیمه را از آنجا قطع کنید و در شهر خودتان بیمه کنید؟

رای مثبت یعنی تاییدیه استراحت پزشکی . 4 ماه ازکارافتادگی معنا ندارد. احتمالا منظورتان ۴ ماه تایید استراحت پزشکی می باشد. از کار افتادگی دائمی است و چهار ماه یا شش ماه ندارد. تاییدیه استراحت هم به صورت الکترونیکی در سامانه به شعبه بیمه ارسال میشود و هزینه آن به صورت الکترونیکی از طریق سیستم متمرکز به حساب شما واریز می شود. بنابراین ارتباطی ندارد که شعبه بیمه تان کجا باشد و مرکز درمانی تایید گر کجا باشد؟ یعنی اینکه ممکن است شعبه بیمه تان در شهر دیگری باشد و در بیمارستان یا مرکز درمانی دیگری استراحت پزشکی شما تایید شود. هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر