آیا آنکال بودن کارشناسان آی تی بیمارستان ها قانونی است؟

 با سلام! در خصوص الزام به حضور در شیفت آنکال پرسنل آی تی بیمارستان ها می خواستم قبول زحمت بفرمایید که آیا طبق قانون این پرسنل علاوه بر 44 ساعت حضور موظف هفتگی اداری می بایست به صورت الزامی در آنکال هم حضور داشته باشند؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید یا چنانچه دستورالعمل و یا قانونی در این خصوص وجود دارد برای بنده ارسال بفرمایید؟

نه ! چنین قانونی مطلقا وجود ندارد. البته در بعضی بیمارستان ها به صورت رویه درآمده است ولی قانونی نیست. کلا فقط آنکالی برای پزشکان عمدتا متخصص به صورت قانونی وجود دارد و قانون خاصی برای دیگر پرسنل از جمله کارشناسان آی تی وجود ندارد.البته با توجه به اینکه مراکز درمانی شبانه روزی ممکن است در ساعات غیر اداری دچار مشکل شوند این موضوع به صورت رویه درآمده است ولی رویه ا غیرقانونی است و اگر کارشناس آی تی نخواهد در این ساعت همکاری کند هیچ قانونی وی را ملزم به چنین کاری نمی کند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر