شکایت پرستاران بابت اضافه کاری اجباری

 سلام روزتون بخیر! من پرستار هستم و ماه پنجم از شروع طرحم میگذرانم. می خواهم بدانم راهی هست که بتوانم برای اضافه های های سنگین و ندادن آف بعد شبکاری و کم بودن آف ها در یک ماه و...شکایت کنم از بیمارستانم؟ مثلا من بارها به سرپرستارم گفتم که نمیخواهم اضافه کار اجباری بیایم و فقط در حد موظفی شیفت بزارند برای من ولی مثلا این ماه فروردین که تعطیلی ها هم زیاد تر از ماه های قبل هست برای من 50 تا شیفت گذاشتند؟ 

واقعیت این است که تنها راهی که دارد شکایت از دانشگاه علوم پزشکی مربوطه به دیوان عدالت اداری است. به جز این کار راه دیگری ندارد. البته قبلا می گفتند که از طریق دانشگاه پیگیری کنید یا از طریق اداره کار! ولی واقعیت این است که تنها راه موجود که به جواب می رسد شکایت و ارائه دادخواست به دیوان عدالت اداری می باشد که معمولا بین ۲ تا ۳ ماه طول میکشد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر