وکیل خوب برای شکایت دیه

 سلام میشه لطفا وکالت من را قبول کنید ؟ شرایطش چیه ؟ من اصفهان زندگی میکنم. میخواستم برای دریافت دیه از بیمه معلم بهم کمک کنید. من تصادف کردم و راننده مقصر شدم. البته به ناحق گواهینامه و بیمه نامه هم داشتم ولی قبل از اینکه جواب نهایی پزشکی قانونی رو بهم دادند بیمه معلم منو فریب داد و از من رضایت نامه محضری گرفت و با وجود کلی صدمه و خسارت مالی و جانی که من داشتم هیچ دیه یا خسارتی به من ندادند. من هم خسارت مالی داشتم، هم جرحی! تمام استخوان های بدنم شکستند و در نهایت بعد از دوسال جواب نهایی پزشکی قانونی را گرفتم و دست راستم دچار نقص عضو شده است. حالا از شما خواهشمندم برای دریافت دیه راننده مقصر حادثه یا غرامت نقص عضو از بیمه معلم یا صندوق تامین خسارات بدنی منو راهنمایی کنید و بهم کمک کنید تا بتونم دیه دستم را بگیرم؟

با سلام . بله می توانیم . شما مشخصات تان را برای من میفرستید و قراردادی برای شما فرستاده می شود . شما امضاء کنید و برای ما پست پیشتاز کنید. هزینه هم در پایان کار دریافت می شود.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر