درخواست استفاده از قانون معلولیت کارکنان تامین اجتماعی

 سلام وقت بخیر! کارمند تامین اجتماعی هستم و۱۸سال و دو ماه سابقه دارم و معلولیت خفیف دارم و یک چشمم نابینا است و چشم دیگر کم بینا است. به خاطر شرایط سخت کار در واحد حسابداری که زیاد با سیستم کار میکنم می خواهم بازنشست بشوم. کارت معلولیت از بهزیستی دارم. لطفا راهنمایی بفرمایید؟ سنم ۴۵سال است و خانم هستم ؟

اگر درخواست از کارافتادگی به علت مشکلات چشمی و دیگر مشکلات بدهید حقوق تان خیلی کم می شود و از حقوق بازنشستگان همکار تامین اجتماعی خیلی پایین تر می آید. می توانید از قانون معلولیت همکار هم استفاده کنید که نهایتا 6 سال ارفاق می گیرید . به نظر من از قانون معلولیت همکار استفاده کنید تا ببینیم چند درصد می گیرید و چند سال به شما ارفاق می خورد. این تنها راهی است که برایتان سودمند است.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر