شکایت بابت دیه بعد از اعلام رضایت

 سلام خسته نباشید!  من سال ۸۷ دچار حادثه شدم. از ناحیه چهار بند لگن مثانه و دنبالچه علیرغم اینکه شرکت ۷۰ درصد مقصر شد ولی من رضایت محضری دادم. بعد از یکی دو سال شکمم درد گرفت و به خاطر این حادثه گفت ماهیچه ها ضعیف شده بوده نباید کار سنگین میکردی و از ناحیه هرنی ناف دچار حادثه شدند. حالا میخواستم بدانم با اینکه رضایت محضری دادم میتوانم از دست کارفرما شکایت کنم؟ بعد از حادثه دیدنم عنوان شغلی مرا در قرارداد زده بودن راننده لیفتراک ! ولی ولی چون کارهای لیفتراک کمبود کار مونتاژ دکل را هم انجام میدادم؟

البته نمی دانم متن رضایت محضری تان چه بوده است. اما اگر بابت دیه بوده است و در متن عوارض حادثه هم ذکر شده است که دیگر نمی توانید کاری انجام دهید. اما اگر عوارض مربوطه ذکر نشده است امکان شکایت مجدد دارید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر