حق بیمه رانندگان اسنپ در سال 1402

 سلام وقت بخیر! خسته نباشید! میخواستم بدانم هزینه بیمه خویش فرما امسال برای رانندگان اسنپ به چه صورت است؟ البته من سابقه بیمه توسط شرکت دارم اما چند وقتی ادامه نداشت. ممنون می شوم راهنمایی کنید؟ بهترین بیمه برای فردی که حدود یکسال بیمه دارد چی هست؟  سپاسگذار می شوم راهنمایی کنید؟

بستگی دارد کدام بیمه را انتخاب کرده باشید؟ اگر بیمه رانندگان درون شهری یارانه داشته باشید ماهیانه ۷۷۸ هزار تومان حق بیمه آنان است. اگر بیمه رانندگان درون شهری فاقد کمک دولت داشته باشید ماهیانه باید یک میلیون و پانصد و هفتاد و شش هزار تومان پرداخت کنید. در مجموع به نظر من بیمه مشاغل آزاد برای شما بهتر است البته هزینه های دفترچه درمانی را جداگانه باید پرداخت کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر