درخواست ازکارافتادگی بابت کاهش طول پا

 سلام! بابت تصادفی که کردم الان دو سال دوبار عمل کردم و بابت از کارافتادگی ام از راننده شکایت کردم. شورا میخواهم پرونده وکیل دنبال کنه آخر سر هزینه پرداخت کنم؟  دو و نیم سانت کوتاهی و کج جوش خوردن شکستگی چند درصد نقص عضو حساب میشه؟

میخواهید دیگه بگیرید یا میخواهید از زمین اجتماعی از کار افتادگی بگیرید؟ بابت این مشکل از نظر تامین اجتماعی نهایتاً ۲۵ درصد از کار افتادگی خواهید گرفت. ما الان چیزی به نام نقص عضو نداریم. شما یا درصدی بابت دیه میگیرید یا درصدی بابت از کار افتادگی. اگر حادثه تا ناشی از کار نبوده باشد در تامین اجتماعی هیچ مبلغی به شما پرداخت نمی شود چون در صد تا کمتر از ۶۶ درصد است اما بابت این آسیب در صورتی که مقصر حادثه وجود داشته باشد می توانید دیه بگیرید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر