دادخواست به دیوان عدالت اداری برای دریافت بیمه بیکاری

 سلام، ببخشید من دوباره مزاحمتون میشم. راستش من روی بیمه بیکاریم حساب کرده بودم و الان یه مقدار شرایط زندگیم سخت شده و میخواستم هرچه زودتر دادخواست خودم رو بدم. متاسفانه کسی رو هم ندارم که راهنماییم کنه. ممنون میشم اگر زودتر جواب من رو بدید و با کمک شما بتونم دادخواستم رو ارائه بدم. اگر ایرادی نداشته باشه من تلفنی هم میتونم مزاحمتون بشم. فقط اگر لطف کنید هزینه مشاورتون رو هم به من بگید ممنون میشم؟

بابت مشاوره هزینه نداریم. بابت نوشتن دادخواست می توانیم هزینه مان را بگیریم که ۳ میلیون تومان میشود و خودتان دادخواست را در دیوان عدالت اداری پیگیری کنید یا اینکه می توانید کل کار را به ما بسپارید و در پایان که به نتیجه رسیدیم هزینه ما را که ۲۵ میلیون تومان است از شما می گیریم. البته وقتی به نتیجه برسیم. اگر به نتیجه برسیم هزینه هم از شما نمی گیریم.  حالا هر حالتی که می خواهید انتخاب کنید. شماره موبایل تان را بدهید سیو کنم تا بتوانید زنگ بزنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر