ساعت استفاده از مرخصی شیردهی کارمندان دولت

 سلام وقت بخیر! برای پاس آخر وقت شیر دهی سوال داشتم؟ همسر بنده پرستار هستند. محل کار ایشون موافقت نمیکنه یک ساعت زود محل کار رو ترک کنند. در صورتی که طبق قانون هم میتواند از پاس شیر استفاده کنه. هم تقلیل ساعت بگیره یک ساعت زود یا یک‌ ساعت دیر محل کار را ترک کند. ولی اصلا همکاری ندارند. میخواستم ببینم بخشنامه ای دارید که به ریاست نشون بدهیم یا چجوری بریم شکایت کنیم؟

طبق تبصره 1 ماده 3  قانون ترویج تغذیه با شیر مادر و حمایت از مادران در دوران شیردهی، مادران شیرده میتوانند تا ۲۰ ماهگی کودک روزانه یک ساعت از مرخصی شیردهی استفاده نماید. طبیعی است که بر اساس این تبصره، پاس ساعت یا باید در ابتدای کار رعایت شود و یا در انتهای کار و عملا معنا ندارد که در اواسط کار یک ساعت پاس شیر استفاده شود که به محل خانه یا مهد کودک مراجعه و به نوزاد شیردهی گردد. یعنی تعجیل در خروج یا تاخیر در ورود در متن این تبصره مستتر است و به راحتی می توانید از این قانون استفاده کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر