شرایط دریافت حقوق پدربزرگ توسط نوه

 سلام! خسته نباشین! ببخشید این موقع مزاحم شدم. من موقعی که به دنیا آمدم پدر بزرگ مادریم برای من شناسنامه گرفته است. به فامیلی مادرم هستم. الان میخواهم بیمه مادرم بشوم.  الان مادرم حقوق پدرش را میگیرد. آیا میشه من بیمه مادرم بشوم؟ می خواهم ببینم می توانم حقوق پدر بزرگم را بگیرم؟

البته من متوجه نشدم که چگونه شناسنامه را به نام مادر تان گرفته اند و چرا به نام پدرتان نگرفته اند. با این حال فرق خاصی نمیکنه .شما برای اینکه بتوانید حقوق پدربزرگ تان را بگیرید باید تحت حضانت ایشان باشید نه تحت حضانت مادر و یا پدرتان. یعنی اینکه پدر و مادرتان نباید به هیچ وجه در دوران زندگی تان با شما زندگی کنند و مسئولیت شما را داشته باشند و تمام کارهای شما را پدر بزرگ تان انجام بدهد یعنی پدر بزرگ تان از دادگاه برگه حضانت شما را داشته باشد. تنها در این صورت می‌توانید مستمری ایشان را بگیرید. اگر مادرتان در حال گرفتن مستمری پدرشان می باشند به نظر می رسد شما تحت حضانت مادرتان هستید و بنابراین نمی توانید مستمری پدربزرگ تان را بگیرید. 


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر