شکایت از شرکت واحد اتوبوسرانی بابت دیه

 با سلام من بازنشسته تامین اجتماعی هستم. در سال ۷۸ در اثر حادثه در شرکت واحد اتوبوسرانی تهران سکته مغزی و  ۳۵ درصد از کار افتاده جزئی شدم و در ۱۴۰۱/۰۲/۱ در سن ۶۰ سالگی بازنشسته شده در صورتی که حقوق من آخرین دریافتی حدود۴/۷۰۰ بوده قبل از بازنشستگی بابت ۳۵درصد از بیمه مستمری دریافت می کردم ولی بعد از بازنشستگی قطع شد. آیا می توانم ديه سکته مغزی از شرکت واحد اتوبوسرانی تهران را ویا ۳۵ درصد از کار افتاده جزئی را دوباره برقرار کنم. و یا هر اقدام قانونی دیگر؟! در ضمن مدت ۲۲ماه بیست روز سربازی در جبهه بوده ام و خدمت سربازی را از تامین اجتماعی خریداری نکردم؟

بابت دیه باید از شرکت واحد اتوبوسرانی شکایت کنید و اگر مدارک کافی در این زمینه داشته باشید می توانید به نتیجه برسید. باید حقوق ازکارافتادگی جزئی دیگر به شما تعلق نمی گیرد چون بازنشسته شده اید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر