شکایت از رای کمیته تعیین مشاغل سخت و زیان آور

 سلام! در بندر خرمشهر به عنوان بارشمار عملیات مشغول به کار هستم. از خصوصیات شغل من کار در فضای باز، کار در دمای بالای استان خوزستان، کار به صورت شیفتی، کار در کنار ماشین آلات با صدا و گرمای بالا، کار زیر آفتاب گرم است. متاسفانه سختی کار من و همکارانم در کمیته بدوی تایید نشده است. لطفاً در این مورد راهنمایی بفرمایید؟! در صورتی که کارشناسی وجود داشته باشد لطفاً جهت اخذ مشاوره معرفی بفرمایید؟ با تشکر فراوان؟!

در مرحله اول می بایست به کمیته تجدیدنظر مربوطه اعتراض کنید تا رای مجدداً مورد بررسی قرار گیرد. اگر رای در کمیته تجدید نظر مجددا تایید شد تنها راهی که دارید این است که به دیوان عدالت اداری اعتراض کنید. اگر مشاوره بیشتر میخواهید بگویید تا امکان مشاوره برایتان فراهم کنیم. ما  وکلای متخصص در این زمینه داریم .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر