شرایط بازنشستگی تامین اجتماعی با کمتر از یک سال سابقه بیمه

 سلام! سال 92 در حین بیمه فوت کرد تا 30 مرداد سال 92 بیمه داشتیم. شوهرم 19 مرداد 92 فوت کردند. یک سال کمتر بود اما میگویند چون در حین فوت بیمه بوده تعلق میگیرد؟! لطفا راهنمایی کنید؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که برای اینکه بتوانند از حقوق بازنشستگی استفاده کنند حداقل باید یک سال سابقه بیمه داشته باشد در غیر این صورت راهی وجود ندارد مگر اینکه مابه التفاوت را تا ۱۰ سال سابقه بیمه خریداری کنند که البته هزینه بالایی می شود و صرفه اقتصادی ندارد. حتی اگر در حین فوت نیز بیمه بوده باشند باز هم باید یک سال سابقه بیمه را داشته باشند مگر اینکه علت فوت  ایشان، حادثه ناشی از کار بوده باشد. اگر حادثه ناشی ازکار بوده باشد بدون شرایط داشتن یک سال سابقه بیمه می توانند بازنشسته شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر