تامین اجتماعی رای کمیسیون پزشکی را ابلاغ نمی کند؟

 با سلام و عرض ادب! بنده سال 1400 دو بار در برجهای 5 و 10 تحت تعویض دو طرفه مفصل لگن یا هیپ قرار گرفتم. اینکه شعبه تامین اجتماعی چقدر کوتاهی کردند و امروز و فردا بماند. بالاخره پرونده بنده را به کمیسیون پزشکی فرستادند که بالاتر از 66 درصد برایم زدند. اما شعبه اعتراض کرد و رفتم تجدید نظر. الان نزدیک 5 ماهه حکم کمیسیون تجدید نظر را بهم ابلاغ نمی کنند و می گویند باید من از اول برم کمیسیون؟! جزییات هم هرچی بخواهید هست؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که شعبه قانونا میتواند اعتراض کند ولی باید رای تجدید نظر به شما ابلاغ شود.شما می توانید  از طریق سایت تامین اجتماعی رای تجدید نظر را ببینید و این موضوع اصلا ارتباطی به شعبه ندارد. برای اینکه ببینم می توانم برای شما کاری انجام دهم یا نه ابتدا رای بدوی تان را برای من بفرستید و یا اینکه یوزرنیم و پسورد سایت تامین اجتماعی تان را بدهید تا خود ما را پدری و تجدید نظر شما را ببینیم. در این صورت می توانم به شما کمک کنم.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر