درخواست انتقال پرونده بیمه بیکاری به استان دیگر

 سلام علیکم!  خسته نباشید برادر!  یه سوالی داشتم  ممنون میشم  اگه راهنمایی کنید؟! من بیمه بیکاری میگیرم،  مهاجرت کردم به شهر دیگری!  الان باید درخواست انتقال پرونده بیمه بیکاری داخل سامانه جامع کار بدهم  ولی هر چه میگردم  گزینه درخواست انتقال پرونده  را نمیبینم داخل سامانه؟! اداره کار  میگه شما خودت باید درخواست بدهید تا ما  بتوانیم  انتقال دهیم به شهر دیگری! درضمن تامین اجتماعی  انتقالی زده اونو درست کردم فقط گفتند اداره کار هم باید بروم ثبت انتقالی بزنم؟ 

تا جایی که میدانم ارتباطی به اداره کار ندارد. اگر تامین اجتماعی موافقت کند حقوق تان در مقصد پرداخت می‌شود و بازرسی هم توسط تامین اجتماعی صورت می پذیرد. این مشکل ارتباطی به اداره کار ندارد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر