درخواست ازکارافتادگی به علت تعویض مفصل هیپ

 با سلام خدمت شما! ممنون از لطفتون بابت جواب سوالم خیلی ممنون؟ فقط معذرت میخوام  طبق  کتابچه جدید  از کارافتادگی و نقص عضو، تعویض مفصل هیپ کار افتاده کامل محسوب میشود ولی  کمیسیون نظر دیگری دارد.در رای عمل اول نوشته بعلت یکطرفه بودن تعویض مفصل هیپ کار افتادگی کلی ب شما تعلق نمیگیرد .یعنی ذکر کرده بعلت یکطرفه بودن تعویض مفصل. پس یعنی اگر دو طرفه باشد نمیدونم  کار افتادگی بهم تعلق میگیره ؟ببخشید دسترسی به این کتابچه جدید  کار افتادگی  یا اطلاعاتی که مشخص باشه به صورت دقیق   که با این وضعیت بنده کارافتادگی  تعلق میگیره  خواهش میکنم  لطف کنید  اگر امکانش هست به بنده یه جوابی بدهید؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که  کتابچه تعیین از کارافتادگی تنها در صورتی تعویض یک طرفه مفصل هیپ از کار افتادگی کلی دارد که عوارض شدیدی داشته باشد و در غیر این صورت از کار افتاده نمی شود ولی در همان کتاب تعویض دو طرفه مفصل هیپ از کار افتاده کلی دارد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر