درخواست ازکارافتادگی به علت مشکل شکستگی کمر

 سلام  وقت بخیر! یک سوال داشتم؟ شماره تان را لطف میکنید بفرستید پرونده ام را بسپارم بهتون؟ ۲۵درصد کارافتادگی در عسلویه حادثه ناشی از کار داشتم. ۸ پلاتین گذاشتن تو کمرم و مهره های کمرم آسیب دیدند. از ۷ متر ارتفاع اومدم پایین. متاسفانه کارافتادگی کلی بهم ندادند. بعد از یک سال برای امرار معیشت زن و  بچه هایم مجبور بودم پلاتین را در آوردم و کار کنم. الان بیمه کارگری فصلی جوشکاری اسکلت میریزم. کلا ۱۶ سال بیمه با خرید سربازی جمع کردم. سن من هم ۴۵ است و دیگه توانایی کار ندارم. آیا میتونید کاری برایم انجام دهید. حق الزحمه هم پرداخت میکنم. من الان با سه بچه مستاجر واقعا توانایی کار ندارم. 

خیلی کمرم درد میکنه! کلا از موقع پلاتین در اوردم مهرهای کمرم کج شدند. ۵ سال و نیم هم برای یکی قبلا بعد سربازی تو تهران کار کردم که بیمه ام را نریخت. رفتم اداره کار گفت پیمانکار را باید پیدا کنی اما متاسفانه پیمانکار فوت شده و هیچ راهی نداره! کلا بیمه نمیریخت ده نفر بودیم. الان میگن اگه اداره کار قبول کنه میتوانید پیمانکار جایگزین  بزارید اما هیچ کس قبول نمیکنه که هزینه بیمه و دیرکرد و جریمه و ..بریزم به حساب تا سوابقم افزایش پیدا کنه! ولا به جان سه بچه م فقط زنده ایم، نمی توانم از پس خرج و مخارج در بیایم. 

یک پراید مدل پایین داشتم فروختم تا از پولش خرج و مخارج بچه هایم را تهیه کنم. فقط موندم اگه این پول تموم بشه چه خاکی به سرم بریزم. لطفا جواب بدید یا شماره تماس بزارید؟ ایا میتوانم ۲۵ درصد کارافتادگی به سوابقم اضافه کنم حالا هر چند سال باشه یا دوباره پرونده ام را به جریان بندازم.دیگه چشمام هم ضعیف شده از جوشکاری زیاد و برشکاری، دکتر عینک برایم نوشته اما نمی توانم استفاده کنم؟!

لیست سابقه بیمه تان را بفرستید ببینم. اگر قابل قبول باشد پرونده تان را به جریان می‌اندازم. در صورتی که از کار افتاده کلی بشوید که احتمال آن زیاد است هزینه را از شما میگیریم. همچنین بفرمایید کجا ساکن هستید؟ و آخرین شعبه بیمه تان کدام است و آیا الان حق بیمه می دهید یا نه؟


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر