شکایت به دیوان عدالت اداری برای مشاغل سخت و زیان آور

 سلام! بنده میخواستم وکالت بدهم کارهای بازنشستگی با سخت وزیان آور انجام دهید ممنونم؟ بنده ۲۳ سال و نیم سابقه بیمه دارم. با سن ۵۱ که اقدام به سختی کار کردم. از اداره کار رای گرفتم  و هشتم اسفند ماه ۴۰۱ درخواست بازنشستگی دادم. در فروردین ماه ۴۰۲ به من گفتند که چون عنوان شغلی شما کارگر ساده بوده که رای از ادار کار گرفتی  الان یه بخشنامه جدید تامین اجتماعی اومده که کارگر ساده جز سختی کار حساب نمی شود. البته ۵ سالش کارگر ساده بوده مابقی مکانیک است بیمه قبول داره؟ آیا میشه کاری کرد یا  دوباره یه کار پیدا کنم بیمه پرداخت کنم؟

تنها راهی که در این زمینه دارید این است که به دیوان عدالت اداری شکایت کنید.  یعنی خواستار اجرای ۵ سال سختی کار دورانی باشید که عنوان بیمه تان کارگر ساده بوده است. احتمال به نتیجه رسیدن شما 50 50 است. ما هم می‌توانیم این کار را برایتان انجام دهیم و هزینه مان را در پایان کار می گیریم.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر